PŘÍPRAVA KALENDÁŘE NA ROK 2022

Pro rok 2022 připravujeme vydání kalendáře s fotografiemi z obce Osová Bítýška, místní části Osová a přilehlého okolí, a rádi bychom vás proto požádali o spolupráci.

Pokud máte fotografie z naší obce a jejího nejbližšího okolí, o kterých si myslíte, že by je měli vidět také ostatní, zašlete je v maximální velikosti ve formátu JPG na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Na fotografiích můžou být zachyceny místní památky, příroda, klimatické jevy, kulturní, sportovní či jiné události apod. Zaslané fotografie budou roztříděny a vybrané snímky zveřejněny.

Poskytnutím fotografií zasílatel prohlašuje, že je autorem fotografií, zříká se všech autorských práv k fotografiím a souhlasí s publikováním zaslaných fotografií v tiskové nebo v elektronické podobě bez nároků na honorář. Dále prohlašuje, že má udělen souhlas s užitím fotografií od osob, které jsou na fotografiích případně zachyceny. Užití fotografií se poskytuje bez časového a teritoriálního omezení.

k článku příprava kalendáře - Zimní krajina ve Zlámancích 1